Dřevěné hry - Potápění lodí - Lodě
Dřevěné hry - Potápění lodí - Lodě
Dřevěné hry - Potápění lodí - Lodě
Dřevěné hry - Potápění lodí - Lodě

Small Foot by Legler dřevěné hry - Potápění lodí - Lodě

624 Kč s DPH

Dřevěná hra pro dva hráče

Zásah – ke dnu! Hra Potápění lodí je zcela vyrobena ze dřeva, má nasouvací typy lodí i odpovídající „bomby“ - malé kužely, které se zasunou do hrací desky (nebo na odpovídající loď) na místě, které uvede protivník. 

expand_more Více informací

Skladem u dodavatele, dodáme do 10 pracovních dní.

DD0463
LE3457
4020972034571

Rozměry: 36x18x19 cm

Věk: 3+

Určení
Pro holky
Pro kluky
Věk
Od 4 let
Od 6 let
Hra, hračka, tvoření, kniha
Hra
Typ her
Cestovní hry

Small Foot by Legler

Německá firma Small Foot by Legler zaměřená na kvalitní dřevěné hračky od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky Small Foot by Legler mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Jsou většinou hezky barevné, vyrobené z přírodních surovin - dřeva. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.

V nabídce značky Small Foot by Legler jsou motorické hračky, dětské kuchyňky a prodejny, dřevěné garáže a nářadí pro kluky, deskové hry a hlavolamy, dřevěné stavebnice a kostky, hmyzí domečky, dětské hudební hračky, kočárky a postýlky pro panenky, domečky pro panenky, dětské multifunkční tabule a spoustu jiných dřevěných a smysluplných hraček. 

Detail značky a ostatní produkty

Další produkty této značky