Katalog

Filtry

Dostupnost

Štítky

Cena

  • 259 Kč - 2 257 Kč

Motiv

Značka

Hodnocení obchodu

dle Heureky

Anonymní recenze
addRYCHLOST, SPOLEHLIVOST
Anonymní recenze
addRychlé vyřízení objednávky
Anonymní recenze
Žádný problém. Perfektní zabalení.
Anonymní recenze
Zboží dorazilo včas, komunikace s obchodem je bez problémů.
Anonymní recenze
addRychlá objednávka a dodáni
Anonymní recenze
addKrásné a neobvyklé zboží , které v kamenných obchodech chybí .
Doporučuji . Vše v pořádku .

Všechny recenze zákazníků najdete na stránce našeho obchodu na serveru Heurece.

Světla do dětských pokojíčků

Je tu 76 produktů.

Aktivní filtry

Zobrazuji 1. - 18. z celkem 76 produktů
Zobrazuji 1. - 18. z celkem 76 produktů

Díky vhodnému výběru osvětlení do dětského pokoje budou Vaše děti spokojené a v bezpečí. Hlavní světlo by mělo poskytovat dostatečný jas a zároveň chránit zrak Vašich potomků. Naopak noční osvětlení a projektory mají za úkol zajistit útulnou atmosféru v pokoji a dodat mu zvláštní kouzlo. Doporučujeme sladit stropní, nástěnná i stolní svítidla do jednoho designu.

Dětská nástěnná svítidla se používají převážně jako doplněk stropních či závěsných svítidel. Je vhodné je instalovat do míst, která jsou potřeba dodatečně nasvítit - např. herní koutky. Nástěnná světla se připojují na připravený světelný vývod ovládaný vypínačem a nebo je možnost doplnit je o flexibilní šňůru s vypínačem. Tu pak zapojíte do zásuvky poblíž světla.

Noční světlo je velmi důležité pro spokojené usínání malých dětí, které mají strach ze tmy. V nabídce najdete noční světla různých tvarů. Mezi dětmi jsou velmi oblíbená svítící zvířátka. Disponují dotykovým vypínačem, kterým se zároveň volí intenzita osvětlení. Dále můžete zakoupit noční světla do zásuvky, které jsou ideálním osvětlením pro snadnou orientaci malých dětí v noci. Lampičku do zásuvky lze použít jako tlumené osvětlení pokoje pro klidný spánek.

Zobrazit méně