Zala Living - Hanse Home Dětský koberec Adventures 104560 Blue 160x220 cm

Velice příjemný koberec v námořnickém designu je vyroben ze 100% polypropylenu a disponuje kratším, ale přitom velice příjemným vlasem, takže je i snadný na údržbu.

Dětský kusový koberec Adventures přináší tu správnou pohodu do dětských pokojíčků malých námořníků.

Celý koberec je tedy nejen krásný, ale i praktický. Dá se čistit šampónem, nebo pěnou na koberce. 

Výška vlasu: 9 mm

Rozměry: 160x220 cm

! Kusové koberce jsou zasílány přímo z velkoobchodního skladu. Z tohoto důvodu nemůžeme k jejich objednávce zdarma zaslat jiné zboží. Pro objednání jiných produktů z našeho obchodu prosím vytvořte další objednávku. Platba za koberce je možná pouze předem, převodem na bankovní účet. Děkujeme za pochopení. !

expand_more Více informací

PRODEJ SKONČIL - Tento produkt již nelze dodat. Vyberete si prosím jiný produkt z naší nabídky. Pár tipů jsme Vám vybrali níže v sekci "Alternativní produkty".

Hlídací pes

Líbí se vám tento produkt? Zanechte nám email a my se ozveme hned, jak bude dostupný.

MK0393
276115-102379
4260669877054

Kusové koberce Adventures jsou překrásné měkoučké koberce, vyrobené ze 100% polypropylenového vlákna. V této řadě naleznete koberce s roztomilými dětskými vzory. Koberce jsou se svou nižší výškou vlasu velice příjemné a pohodlné a své využití naleznou zejména v obývacích pokojích, mají antistatickou úpravu a obšití po celém obvodu, navíc se dají dobře čistit šampónem, nebo pěnou na koberce.

Výška vlasu: 9mm - nízký vlas (snadná údržba)

Rozměry: 160x220 cm

Materiál: syntetický (umělý) - polypropylen

Celková váha: 1900 g/m2

Určení
Pro kluky
Motiv
Námořníci

Zala Living - Hanse Home

Zala Living je kolekce barevných kusových koberců, které najdou uplatnění v dětském pokoji, v kuchyni i v jiných částech moderních interiérů. Kolekce spadá pod výrobce Hanse Home. Hanse Home je mladá společnost, založená roku 2008 v německém Pinnenbergu. Jedná se o výrobce, který se nebojí určovat trendy a přivádět na evropský trh zcela novou koncepci koberců. Hanse Home nabízí bezkonkurenčně výhodný poměr cena/kvalita.

Detail značky a ostatní produkty

Další produkty této značky

Produkty se stejným motivem