











Samolepka na zeď značky INSPIO s motivem medvídka a hvězdiček v šedých odstínech hezky zútulní dětský pokojíček.
expand_more Více informacíSamolepky na zeď INSPIO jsou vyrobeny z pevné speciální fólie, která připomíná textil a je příjemná na dotek. Samolepky lze opakovaně použít a jsou omyvatelné vodou.
Kvalitní samolepky jsou tištěny ekologickými barvami, které jsou bezpečné pro použití (tištěno na TOP ekologické tiskárně SWISS 4). Samolepky jsou ideální do každého dětského pokojíčku, obývacího pokoje nebo ložnice. Lepení na zeď je jednoduché, nepotřebujete žádné lepidlo. Manipulace s nálepkami je snadná a rychlá (větší samolepky je lepší lepit na zeď ve dvou).
Rozměr: medvídek a měsíc 50 x 60 cm
Materiál: speciální textilní fólie INSPIOTEX
Vlastnosti:
Inspio
Příběh rodinné firmy začal v roce 2005, kdy začali vyrábět první šablony pro zdobení stěn. Vyráběli pod původním názvem ARTšablóny (ARTtemplates). V roce 2018 se přejmenovali na Inspio, jak ho známe dnes. Postupem času k šablonám přibyly velmi oblíbené samolepky na zeď , tabule, obrázky a další dekorace.
Detail značky a ostatní produkty16 dalších produktů ve stejné kategorii:
Inspio Dětská samolepka na zeď Můj jednorožec
Inspio Samolepka na zeď Malé pivoňky v růžových odstínech
Djeco samolepkový metr Dívka a strom DOPRODEJ
Anděl Přerov Samolepky na zeď 3D balónková jednorožec 30 x 30 cm
Inspio Dětská samolepka na zeď Mentolové hvězdičky
Inspio Dětská samolepka na zeď Růžové Květiny
Inspio Dětská samolepka na zeď Kopce s cestou
Inspio Samolepka na zeď Malý lev
Inspio Samolepka na zeď Modrý metr s barevnými zvířátky 180 cm
Inspio Samolepka na zeď Dětský metr Víla se žlutými šaty 150 cm
Inspio Dětská samolepka na zeď Kopce se srnkami a zajíčky
Housedecor Samolepka na zeď Lesní zvířátka II
Inspio Dětská samolepka na zeď Zajíčci v objetí
Anděl Přerov Samolepky na zeď plastické strom se zvířátky 28 x 42 cm
Inspio Dětská samolepka na zeď Lesní zvířátka
Inspio Samolepka na zeď Medvídci s hvězdami a měsícem
Hodnocení (0)