Small Foot Kočárek pro panenky Nostalgie

Small Foot by Legler Kočárek pro panenky Nostalgie

Dřevěný kočárek pro panenky od značky Small Foot by Legler.

S tímto stabilním kočárkem z bukového dřeva budou mít nejmenší děti své panenky a plyšáky stále u sebe. Pogumovaná kolečka poskytují tichou a bezpečnou jízdu. 

Ke kočárku je dodáván polštářek a přikrývka, design povlečení se může lišit.

expand_more Více informací

PRODEJ SKONČIL - Tento produkt již nelze dodat. Vyberete si prosím jiný produkt z naší nabídky. Pár tipů jsme Vám vybrali níže v sekci "Alternativní produkty".
DD1819
LE7286
4020972072863

Alternativní produkty

Rozměry kočárku: 43x27x35 cm

Věk: 3+

Materiál: bukové dřevo, textil

Výška rukojeti: 45 cm 

Určení
Pro holky
Věk
Od 3 let
Hra, hračka, tvoření, kniha
Hračka
Hračky pro holky
Kočárky

Small Foot by Legler

Německá firma Small Foot by Legler zaměřená na kvalitní dřevěné hračky od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky Small Foot by Legler mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Jsou většinou hezky barevné, vyrobené z přírodních surovin - dřeva. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.

V nabídce značky Small Foot by Legler jsou motorické hračky, dětské kuchyňky a prodejny, dřevěné garáže a nářadí pro kluky, deskové hry a hlavolamy, dřevěné stavebnice a kostky, hmyzí domečky, dětské hudební hračky, kočárky a postýlky pro panenky, domečky pro panenky, dětské multifunkční tabule a spoustu jiných dřevěných a smysluplných hraček. 

Detail značky a ostatní produkty

Další produkty této značky

Hodnocení (0)

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!