Dřevěné hračky - Dílenský stůl Deluxe
Dřevěné hračky - Dílenský stůl Deluxe
Dřevěné hračky - Dílenský stůl Deluxe
Dřevěné hračky - Dílenský stůl Deluxe

Small Foot by Legler Dřevěné hračky - Dílenský stůl Deluxe

987 Kč s DPH

Dřevěné hračky - Profesionální pracovní stůl ponk s nářadím

Budoucí řemeslníci mohou zde na mnohostranně využitelném dílenském stole trénovat potřebné dovednosti: šroubování, vrtání, zatloukávání a řezání pilou. K výbavě patří dokonce svěrák.


expand_more Více informací

Skladem u dodavatele, dodáme do 10 pracovních dní.
DD0027
LE5840
4020972058409

Popis

Rozměr: 27x17x26 cm 

Věk: 3+

Určení
Pro kluky
Věk
Od 3 let
Hra, hračka, tvoření, kniha
Hračka
Hračky pro kluky
Kutilové

Small Foot by Legler

Německá firma Small Foot by Legler zaměřená na kvalitní dřevěné hračky od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky Small Foot by Legler mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Jsou většinou hezky barevné, vyrobené z přírodních surovin - dřeva. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.

V nabídce značky Small Foot by Legler jsou motorické hračky, dětské kuchyňky a prodejny, dřevěné garáže a nářadí pro kluky, deskové hry a hlavolamy, dřevěné stavebnice a kostky, hmyzí domečky, dětské hudební hračky, kočárky a postýlky pro panenky, domečky pro panenky, dětské multifunkční tabule a spoustu jiných dřevěných a smysluplných hraček. 

Detail značky a ostatní produkty