Dřevěné hračky - Dřevěný ABC autobus se zvířaty
Dřevěné hračky - Dřevěný ABC autobus se zvířaty
Dřevěné hračky - Dřevěný ABC autobus se zvířaty
Dřevěné hračky - Dřevěný ABC autobus se zvířaty

Small Foot by Legler dřevěné hračky - Dřevěný ABC autobus se zvířaty

987 Kč s DPH

Tento autobus safari je více než bezvadná hračka. Všechna zvířátka, která se zasunou příslušným otvorem do vnitřku auta, mají natisknuté písmeno, které se také najde napsané na autobuse. Tak se děti učí poznat nejen tvary zvířat, ale také abecedu. Zadními dveřmi na péro se zvířátka dají vyndat. Ve předu je připevněný naviják, aby autobus v deštném období nezůstal v savaně.


expand_more Více informací

Skladem u dodavatele, dodáme do 10 pracovních dní.
DD0068
LE6917
4020972069177

Popis

Rozměr: cca 31x13x16 cm

Věk: 3+

Určení
Pro kluky
Věk
Od 3 let
Rozvíjí
Zručnost
Hra, hračka, tvoření, kniha
Hračka
Hračky pro nejmenší
Vkládačky, puzzle

Small Foot by Legler

Německá firma Small Foot by Legler zaměřená na kvalitní dřevěné hračky od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky Small Foot by Legler mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Jsou většinou hezky barevné, vyrobené z přírodních surovin - dřeva. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.

V nabídce značky Small Foot by Legler jsou motorické hračky, dětské kuchyňky a prodejny, dřevěné garáže a nářadí pro kluky, deskové hry a hlavolamy, dřevěné stavebnice a kostky, hmyzí domečky, dětské hudební hračky, kočárky a postýlky pro panenky, domečky pro panenky, dětské multifunkční tabule a spoustu jiných dřevěných a smysluplných hraček. 

Detail značky a ostatní produkty