Gowi velký modrý jídelní set večeře - 40 dílů

Gowi velký modrý jídelní set večeře - 40 dílů

941 Kč s DPH

Tento pestrobarevný Večeře Service Set obsahuje vše, co vaše malá bude potřebovat k pořádání perfektní večeře, včetně konvice na čaj, šálků, talířků, talířů, příborů, kastrolů, solí a pepřenek, servírovací podložky a mnohem více!

Podporuje kreativní a nápadité hraní rolí. Skládá se ze 40 herních kusů.

expand_more Více informací

Skladem u dodavatele, dodáme do 10 pracovních dní.

Gowi
DD0826
GW45437
9002289454377

Rozměry: 39x33 cm

Věk: 3+

Rakouska značka Gowi je již od roku 1958 známá jako výrobce nádherných plastových hraček, které jsou nejenom levné, ale také praktické a odolné. Vyrábí se v jasných, výrazných barvách červené, žluté, modré, zelené a oranžové. Značka Gowi obsahuje širokou škálu výrobků od jednoduchých kbelíků, stavění pyramid, hraček do vany, aut, skvělých kuchyňských nářadí, čajových souprav, imitací potravin a dokonce i sporáků . Hračky Gowi jsou určeny také na pískoviště jako např. rýče, lopaty a hrábě, stejně jako hračky tvarující písek - kbelíky, síta a vodní čerpadla, které připravují písek pro stavbu hradů! Také úžasné hračky Gowi určené do vody dělají z koupání opravdu skvělou zábavu!

Obsah balení


Určení
Pro holky
Pro kluky
Věk
Do 3 let
Hra, hračka, tvoření, kniha
Hračka
Hračky do kuchyněk, prodejen
Vybavení kuchyněk, nádobí

Gowi

Rakouská značka Gowi je již od roku 1958 známá jako výrobce nádherných plastových hraček, které jsou levné, praktické a odolné. Vyrábí se v jasných, výrazných barvách červené, žluté, modré, zelené a oranžové. Značka Gowi obsahuje širokou škálu výrobků od jednoduchých kbelíků, stavění pyramid, hraček do vany, aut, kuchyňských nářadí, čajových souprav, imitací potravin a dokonce i sporáků. Hračky Gowi jsou určeny také na pískoviště jako např.  rýče, lopaty a hrábě, kbelíky, síta a vodní mlýnky.

Detail značky a ostatní produkty

Další produkty této značky