• -5%
  • Novinka

ModelSet auto 67399 - VW T1 Samba Bus (1:24) 173 dílků

1 029 Kč
977 Kč s DPH Sleva 5%

Plastikový model autobusu ke slepení. Velikost: 1:24; 18,1 cm. Balení obsahuje: 173 dílků ke slepení, lepidlo, štětec, barvičky (5 ml).

expand_more Více informací

Skladem u výrobce, dodáme do 10 pracovních dní
Revell
CX0322
18-67008
4009803673998

Popis

Originál všech současných dodávek a transportérů pochází z nákladního vozidla, které bylo na konci 40. let používáno pro interní přepravu v prostorách továrny Volkswagen ve Wolfsburgu. Inspirovala nizozemského dovozce Bena Pona myšlenkou přepravního vozidla. Na konci 40. let vyvinul VW několik prototypů prostorného vozidla vhodného pro dopravní účely. Vzhledem k tomu, že žádné jméno, které by se jim pro toto vozidlo líbilo, nebylo k dispozici pro neomezené použití, dostala nová třída vozidel název Transporter. Od 8. března 1950 se začala vyrábět první generace transportéru. Náklaďák s typickou přední částí ve tvaru písmene V a děleným čelním sklem byl k dispozici v různých verzích, včetně minibusu. Tato technologie byla založena na Volkswagenu Type 1, tzv. Beetle, takže T1 měl vzduchem chlazený čtyřválcový horizontálně protilehlý motor. Tento spolehlivý zadní motor měl objem 1,2 litru, který byl v roce 1961 zvýšen na 34 koní. Luxusní verze minibusu, speciální devítimístný model, je stále známá jako autobus Samba a se svými oválnými střešními okny, velmi pohodlnými sedadly, skládací střechou a řadou chromovaných dílů, má nezaměnitelné automobilové kouzlo.

- Vícedílná karoserie

- Detailní vnitřní vybavení s palubní deskou a lavicovými sedadly

- Pohyblivé dveře a dveře zavazadlového prostoru

- Pohyblivá sestava řízení předních kol

- Střecha může být uzavřená nebo sklopená dozadu

- Reprodukční engine

- Rotující kola

- Evropské a americké nárazníky

- Chromované kryty kol, kliky dveří, stěrače čelního skla a přední znak

- Široký výběr potisků s mezinárodními dopravními značkami (D, NL, F, GB a USA)

Barvy:

- základní: 109, 152, 199, 302

- další: 107, 175, 184, 189, 191, 301, 331, 730, 731

Detaily modelu:

Měřítko: 1:24

Počet dílů: 173

Délka: 181 mm

Obtížnost: 5

Doporučeno pro děti od 14 let.

Upozornění: Nebezpečí udušení! Výrobek obsahuje malé části. NEVHODNÉ PRO DĚTI DO 3 LET!

Akrylová barva pro modeláře Revell Aqua Color (5 ml)

Návod na použití: Vodou ředitelná akrylová barva. Před použitím barvu dobře promíchejte. Nanášejte štětcem, nebo stříkáním na suchý, čistý povrch. Nehořlavá báze, rychle zasychá – nebarvitelné po 1 hodině, úplně uschne za 2–3 hodiny, podle tloušťky vrstvy. V případě potřeby zřeďte vodou. Použitím nevhodného ředidla se může barva zničit! Čistí se ředidlem Revell Aqua Color Clean. Na stříkání se doporučuje ředění maximálně 20 - 25 %. Štětec a pomůcky ihned po použití vypláchněte vodou. Nádobku po použití pevně uzavřete. Po otevření spotřebujte co nejdříve, barva přístupem vzduchu zasychá. Chraňte před mrazem. Obsahuje Směs látek 5-chlor-2methylisothiazol-3(2H)on a 2-methylizothiazol3(2H)-on s chloridem hořečnatým a dusičnanem hořečnatým. Může vyvolat alergickou reakci.

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Zneškodněte tento materiál a jeho obal ve sběrném místě pro zvláštní nebo nebezpečné odpady. Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Tekuté lepidlo na plasty Revell Contacta Professional

Návod na použití: Vhodné na přesné lepení sestavovaných modelů. Balení s jehlovým aplikátorem. Lepidlo naneste na jednu plochu. Lepené plochy k sobě přitlačte mírným tlakem. Spoj schne 5-10 sekund, dokonale vytvrdne do 1 hodiny. Přečtěte a uschovejte.

Varování! Obsahuje: n-Butylacetat. Hořlavá kapalina a páry. Může způsobit ospalost nebo závratě. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Před použitím si přečtěte údaje na štítku. Chraňte před teplem/jiskrami/otevřeným plamenem/horkými povrchy. Zákaz kouření.Tento výrobek není hračka!

Určení
Pro kluky
Věk
Od 9 let
Od 12 let
Měřítko
1:24

Revell

Světoznámá německá značka Revell nabízí plastikové stavebnice prvotřídní kvality. Revell modely jsou známé nejenom v USA, ale také v Evropě. Modely Revell jsou vhodné pro skoro každou věkovou skupinu, stačí si jen vybrat. V jejich nabídce najdeme letadla, vrtulníky, lodě, ponorky, auta, vlaky, tanky a další válečnou techniku. Mimo reálných modelů nabízí značka Revell také mnoho modelů pro fanoušky Star Wars RC modely. Revell modely nabízí také kvalitní modelářské příslušenství, jako jsou barvy, lepidla  a nářadí na airbrush.

Detail značky a ostatní produkty