• -5%
  • Novinka

ModelSet auto 67008 - BMW i8 (1:24) 131 dílků

1 029 Kč
977 Kč s DPH Sleva 5%

Plastikový model auta ke slepení. Velikost: 1:24; 19,5 cm. Balení obsahuje: 131 dílků ke slepení, lepidlo, štětec, barvičky (5 ml).

expand_more Více informací

Skladem u výrobce, dodáme do 10 pracovních dní
Revell
CX0321
18-67008
4009803670089

Popis

BMW i8 ztělesňuje trendy sportovní vůz s nejnovější revoluční technologií. Zadní náprava plug-in hybridu je poháněna tříválcovým motorem, který, i když má objem pouze 1,5 litru, pod tlakem dvou turbodmychadel produkuje neuvěřitelných 170 kW (231 k) a točivý moment 320 Nm. Přední náprava čerpá energii z elektromotoru, který poskytuje výkon 96 kW (131 k). Díky inteligentnímu řízení energie je interakce obou typů motoru optimálně koordinována. Výsledek: skutečný výkon sportovního vozu a to s nízkými hodnotami spotřeby a emisí odpovídajími malému automobilu. I8 zrychlí z 0 na 100 km/h za pouhé 4,4 sekundy a dosáhne obvyklé nejvyšší rychlosti BMW 250 km/h.

- Věrná kopie k originálu

- Vícedílný tříválcový motor

- Velmi podrobná replika elektromotoru

- Dveře lze stavět otevřené nebo zavřené

- Podrobný interiér s autentickým přístrojovým panelem

- Strukturovaná přední sedadla a autentická nouzová sedadla

- Samostatné, pohyblivé dveře zavazadlového prostoru

- Podrobné zavěšení kol

- Rotující kola

- Detailní podvozek

- Různé chromované díly, včetně ráfků a odrazek

- Široký výběr potisků s mezinárodními dopravními značkami (D, A, NL, F, B, CH, GB, I, RUS)

Barvy:

- základní: 301, 314, 199, 190, 150, 152

- další: 109, 130, 731

Detaily modelu

Měřítko: 1:24

Počet dílů: 131

Délka: 195 mm

Obtížnost: 4

Doporučeno pro děti od 10 let.

Upozornění: Nebezpečí udušení! Výrobek obsahuje malé části. NEVHODNÉ PRO DĚTI DO 3 LET!

Akrylová barva pro modeláře Revell Aqua Color (5 ml)

Návod na použití: Vodou ředitelná akrylová barva. Před použitím barvu dobře promíchejte. Nanášejte štětcem, nebo stříkáním na suchý, čistý povrch. Nehořlavá báze, rychle zasychá – nebarvitelné po 1 hodině, úplně uschne za 2–3 hodiny, podle tloušťky vrstvy. V případě potřeby zřeďte vodou. Použitím nevhodného ředidla se může barva zničit! Čistí se ředidlem Revell Aqua Color Clean. Na stříkání se doporučuje ředění maximálně 20 - 25 %. Štětec a pomůcky ihned po použití vypláchněte vodou. Nádobku po použití pevně uzavřete. Po otevření spotřebujte co nejdříve, barva přístupem vzduchu zasychá. Chraňte před mrazem. Obsahuje Směs látek 5-chlor-2methylisothiazol-3(2H)on a 2-methylizothiazol3(2H)-on s chloridem hořečnatým a dusičnanem hořečnatým. Může vyvolat alergickou reakci.

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Zneškodněte tento materiál a jeho obal ve sběrném místě pro zvláštní nebo nebezpečné odpady. Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Tekuté lepidlo na plasty Revell Contacta Professional

Návod na použití: Vhodné na přesné lepení sestavovaných modelů. Balení s jehlovým aplikátorem. Lepidlo naneste na jednu plochu. Lepené plochy k sobě přitlačte mírným tlakem. Spoj schne 5-10 sekund, dokonale vytvrdne do 1 hodiny. Přečtěte a uschovejte.

Varování! Obsahuje: n-Butylacetat. Hořlavá kapalina a páry. Může způsobit ospalost nebo závratě. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Před použitím si přečtěte údaje na štítku. Chraňte před teplem/jiskrami/otevřeným plamenem/horkými povrchy. Zákaz kouření.Tento výrobek není hračka!

Určení
Pro kluky
Věk
Od 9 let
Od 12 let
Měřítko
1:24

Revell

Světoznámá německá značka Revell nabízí plastikové stavebnice prvotřídní kvality. Revell modely jsou známé nejenom v USA, ale také v Evropě. Modely Revell jsou vhodné pro skoro každou věkovou skupinu, stačí si jen vybrat. V jejich nabídce najdeme letadla, vrtulníky, lodě, ponorky, auta, vlaky, tanky a další válečnou techniku. Mimo reálných modelů nabízí značka Revell také mnoho modelů pro fanoušky Star Wars RC modely. Revell modely nabízí také kvalitní modelářské příslušenství, jako jsou barvy, lepidla  a nářadí na airbrush.

Detail značky a ostatní produkty