• -5%
  • Novinka

Junior Kit auto 00832 - Pull Back Racing Car (oranžové) (1:20)

649 Kč
616 Kč s DPH Sleva 5%

Šroubovací model auta pro děti od 4 let. Model lze snadno sestavit pomocí přibaleného plastového šroubováku. Velikost: 24 cm. Balení obsahuje: 38 dílů.

expand_more Více informací

Skladem u výrobce, dodáme do 10 pracovních dní
Revell
CX0320
18-00832
4009803008325

Popis

Stačí natáhnout zpět a závodní auto Junior Kit opravdu šlápne na plyn! I ti nejmenší rallye piloti od 4 let zvládnou tento model sami snadno sestavit pomocí přibaleného šroubováku. Model je speciálně navržený pro děti a k jeho sestavení je potřeba jenom minimální úsilí. Barevný, snadno pochopitelný návod je dovede krok za krokem až k hotovému autíčku.

Modely lze snadno sestavit a pak zase rozšroubovat. Zlepšuje motoriku.

Tato hračka je vhodná i pro malé děti, jedná se o vynikající úvod do světa skládacích modelů. Malí závodníci od čtyř let si mohou svůj model bez větší námahy kompletně sami sestavit pomocí přibaleného plastového šroubováku. Barevný a dobře srozumitelný návod na sestavení modelu je povede krok za krokem až ke zdárnému konci.

Detaily modelu:

- 38 dílů

- Velikost složeného modelu: 24 cm

- Snadné na sestavení

- Odolná konstrukce

- Lze ho znovu rozložit

- V balení najdete i samolepky pro finální dozdobení

Doporučeno pro děti od 4 let.

Upozornění: Nebezpečí udušení! Výrobek obsahuje malé části.

NEVHODNÉ PRO DĚTI DO 3 LET!

Určení
Pro kluky
Věk
Od 4 let

Revell

Světoznámá německá značka Revell nabízí plastikové stavebnice prvotřídní kvality. Revell modely jsou známé nejenom v USA, ale také v Evropě. Modely Revell jsou vhodné pro skoro každou věkovou skupinu, stačí si jen vybrat. V jejich nabídce najdeme letadla, vrtulníky, lodě, ponorky, auta, vlaky, tanky a další válečnou techniku. Mimo reálných modelů nabízí značka Revell také mnoho modelů pro fanoušky Star Wars RC modely. Revell modely nabízí také kvalitní modelářské příslušenství, jako jsou barvy, lepidla  a nářadí na airbrush.

Detail značky a ostatní produkty