Zpět na úvodní stránku blogu

Plastové a dřevěné modely (nejen) pro začínající

 

Snem snad každého malého chlapce je tvořit a vidět výsledek své snahy. Samozřejmě není vhodné hned se pustit do modelů pro pokročilé. V naší nabídce naleznete jednoduché modely pro nejmenší - Junior Kit od firmy Revell. Tyto nejjednodušší modely jsou určeny pro nejmenší od 4 let.

Pro starší děti, cca od 6ti let věku, máme zacvakávací modely, které se nemusí ani barvit, ani lepit. Některé jsou doplněné zvukovými efekty. Tyto modely jsou opět od firmy Revell, nebo od britské firmy Airfix. Naleznete je v kategorii Build & Play.

 
 

Pro pokročilejší a zdatnější modeláře jsou určené modely EasyClick. Opět jednoduše sestavitelné, vyrobené z již barevného plastu. Mají však více dílku a jejich sestavení je už náročnější. 

A pro ty, co už se na to cítí, nabízíme sady plastikovýh modelů, včetně lepidla, štětečku a barviček. Modely jsou v různých obtížnostech, takže si jistě vybere každý.

 
 

Úplně samostatnou kapitolou jsou dřevěné 3D modely. Nabízíme je od značky Ugears a Wood Trick. Modely jsou laserem vyřezávané. K jejich sestavení je už potřeba trocha zručnosti. V modelech jsou různé převody, kolečka, gumičkové motorky a jiné mechanické součástky. Modely se skládají bez nutnosti použít lepidlo. Jsou vhodné pro rozvoj motoriky a představivosti.

Související články

Mohly by vás zajímat ještě tyto články ze stejné kategorie.