• -1%
Ugears Dřevěná stavebnice 3D mechanické Puzzle UGM 11 s požárním žebříkem

Ugears 3D mechanické puzzle Truck UGM-11 s požárním žebříkem 537 ks

2 199 Kč
2 177 Kč s DPH Sleva 1%

Ugears dřevěná stavebnice 3D mechanické Puzzle - UGM 11 s požárním žebříkem.

Fire Truck funguje jako skutečný záchranný a požární vůz s točnou a žebříkem pohybujícím se vzhůru a vzhůru, který lze přeměnit na skutečný jeřáb s hákem.

expand_more Více informací

Skladem u dodavatele, dodáme do 10 pracovních dní.
Ugears
DD0652
UG70019
4820184120310

Popis

Hasičský vůz UGEARS je vybaven zasouvací požární žebříčkou na 3 otvory na otočné plošině. Délka při úplném prodloužení - 70 cm. Požární žebřík má několik ovládacích prvků. Stiskněte páku a zvedněte žebřík. Otočte plošinu doprava nebo doleva. Upevněte zvolenou pozici speciální rohatkou. Všechny tři části žebříku se rozšiřují dopředu. Vydejte se po žebříku a na jejím konci získáte skutečný jeřáb s hákem.

Rozměr výrobku: 34.5x20 x12.5 cm

Rozměr balení: 37,2x17x5,7 cm

Věk: 14+

Počet dílků: 537

Je dokonce i malý žebřík, který pomáhá požárům vylézt na vozík během několika vteřin.
Na základě podvozku z UGM-11 je vůz Hasičů vybaven čtyřválcovým motorem s gumovými pásy a pohybuje se samostatně dopředu v režimu "pohonu" a zpět na "zpětný" režim přenosu. Spusťte motor v režimu "nečinnosti" a podívejte se na čtyři písty, které se skutečně pohybují pod sklopnou kapotou.

Dřevo a pohyb - jak to jde dohromady?
Jednoduše! Mechanický pohyb a tradiční materiál spojují 3D modely UGEARS. Poznejte tajemství převodů, gumičkových motorů, koleček a dalších mechanických součástek!
Zábavné skládání bez nutnosti lepení, propracované detaily, hladký provoz a kvalitní zpracování - plně funkční pohyblivé 3D puzzle UGEARS ohromí i toho, kdo neměl fyziku ve škole právě v oblibě.
Do detailu propracované dřevěné 3D skládačky ukrajinské značky UGEARS jsou vhodné nejen pro rozvoj motoriky a představivosti, ale jsou i neskutečně zábavné. Díky vysoké kvalitě výroby jsou při správné údržbě modely po sestavení plně funkční a pohyblivé a umožňují tak lépe poznat tajemství mechaniky.
UPOZORNĚNÍ: Pro správné fungování a bezproblémový provoz je třeba součástky, u kterých je to uvedeno v návodu (zejména osy), promazat voskem z obyčejné svíčky, aby byla rotace prováděna s minimálním třením.

Určení
Pro kluky
Věk
Od 12 let
Rozvíjí
Zručnost

Ugears

V roce 2014 firma Ugears spustila vlastní výrobu modulárních dřevěných mechanických modelů. Modely jsou vyráběny z dřevěných materiálů a vyznačují se především vysokou kvalitou a jedinečných designem. Do detailu propracované dřevěné 3D skládačky ukrajinské značky UGEARS jsou vhodné nejen pro rozvoj motoriky a představivosti, ale jsou i neskutečně zábavné. Díky vysoké kvalitě výroby jsou při správné údržbě modely po sestavení plně funkční a pohyblivé a umožňují tak lépe poznat tajemství mechaniky. Vybrat si můžete s modelů aut, mlýnů, lodí, trezorů, šperkovnic. 

Detail značky a ostatní produkty